Galerie

Yo Yo Band v Hrusicích

Turistickou sezónu 2020 otevřel v Hrusicích hastrman Leknínek. A protože mu bylo v tento den přesně 100 let, tak mu k tanci vyhrávala skupina Yo Yo Band  ty nejlepší písničky jeho mládí v této sestavě:

♦ Richard Tesařík   ♦ Jiří Šíma    ♦ Mirek Linhart   ♦ Václav Venor Novotný   ♦ Pavel Razim   ♦ Roman Němec   ♦Jan Šatra

Pentli na to!

 

Hastrman Leknínek

Obnova křtu halířského hastrmana Leknínka. Této svátosti se ujali sami členové skupiny Yo Yo Band.

Richard Tesařík pokřtil hastrmana a pár hrusických dětí k tomu!

Proutek na to!

 

Děti losovaly zvířátkům jména

Yo Yo Band nás hezky naladil a děti vybraly dívčí jména pro roztomilou vrbu a obě ovečky, chlapecké jméno pro dobrosrdečného vlka, čápa a prasátko.

Ocásek na to!

 

Vyhlášení nejlepšího tanečníka

Tancovali jsme, až jsme sotva dechu popadali. Costplayeři rozdávali taneční medaliony s čísly a vylosované čekala odměna!

Teniska na to!

 

Oblíbené malování na obličej, razítkování, nejzajímavější kostým

Každý, kdo přišel v zeleném oděvu nebo se vystrojil červenou pentlí byl odměněn PLACKOU "Má to smysl". Nejzajímavější a nejnápadnější kostýmy jsme odměnili. Pokud se někdo nestihl vyparádit, pak si u stánku nechal vyzdobit tvář Ladovskou květinkou nebo si vybral hezký mašličkový leknínek. Na kartičky s pohádkovými bytostmi se razítkovaly ty správné sliby:

♦ PROUTEK NA TO!   ♦ TENISKA NA TO!   ♦ ZVONEČEK NA TO!   ♦ OCÁSEK NA TO!   ♦ PACKA NA TO!

 

Náš realizační tým a kostplayeři

Realizační tým projektu "Má to smysl" a profesionální Costplayeři z divadelní a filmové společnosti Zity Kabátové, mezi kterými jste mohli potkat i vnučku české prvorepublikové hvězdy stříbrného plátna třicátých a čtyřicátých let Zity Kabátové - Grace Zitu, která po své babičce zdědila nejen nadšení pro divadlo a film, dále jste mohli potkat herečku a dabérku Hanu Igondu Ševčíkovou, kterou si mladší návštěvníci určitě pamatují ze seriálu "Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek", kde po boku Ondřeje Kepky ztvárnila hlavní představitelku Marušku nebo jste ji mohli vidět ve filmech jako je "Konec básníků v Čechách", seriálech "Kriminálka Anděl", "Pojištovna štěstí" a další zajímavou osobností byla herečka a výtvarnice Božena Osvaldová, kterou znáte ze seriálu "Modrý kód", "Ordinace v růžové zahradě" nebo nadšená začínající herečka a scenáristka Michaela Šifaldová.

Packa na to!

 

VŠUDE DOBŘE, DOMA NEJLÍP