Odměny - Voucher BFC

JAK  UPLATNIT  VOUCHER

JAKOU MŮŽE MÍT VOUCHER PODOBU:

  • PDF v elektronické podobě spolu s vygenerovaným QR kódem
  • Tištěný (dárkový) voucher spolu s vygenerovaným QR kódem
  • Vygenerovaný QR kód

JAK UPLATNIT VOUCHER?

  • Vyberte si na partnerském webu BestFriends.cz službu nebo produkt a cenu uhraďte vepsáním QR kódu a úhradou zbylé části objednávky způsobem, který jste si vybrali. Odesláním QR kódu spolu s úhradou objednávky se považuje voucher za uplatněný. Pokud se rozhodnete pro adopci u Home4Pets.cz voucher vám bude odečten z adopčního poplatku.
  • Na stáncích partnerské neziskové organizace Home4Pets předložte QR kód buď ve vytištěné podobě, nebo v mobilní aplikaci. Hodnota voucheru se vam odečte s ceny, kterou máte uhradit. Načtením QR kódu v partnerském rozhraní se považuje voucher za uplatněný.

PODMÍNKY UPLATNĚNÍ VOUCHERU (dárkového poukazu):

  1. Voucher BFC (dárkový kupón) je určen k úhradě zboží či služeb v Best Friends´Club, 5. května 38, Praha 4 nebo na internetovém e-shopu www.BestFriends.cz / IG @BestFriendsClub.cz / FB Best Friends´Club. Voucher BFC lze také použít jako dárkový poukaz pro útulek provozovaný zapsaným spolkem Home 4 Pets, z.s.
  2. Voucher je možné uplatnit pouze v celé jeho hodnotě a to pouze jednou.
  3. Voucher nelze vrátit ani požadovat vyplacení částky odpovídající uvedené hodnotě na voucheru.
  4. Při výběru služby či produktu je možné uplatnit jen jeden Voucher. Nelze jej kombinovat s jinými poukazy a slevovými kódy.
  5. Platnost Voucheru: Spolu s Voucherem obdržíte QR kód jehož platnost je aktivovaná na 3 měsíce od data obdržení elektronickou poštou.
  6. Uplatněním voucheru (tzn. uvedení jeho QR kódu při online objednávce či telefonické objednávce/rezervaci) pozbývá tento voucher platnosti a považuje se za vyčerpaný.
  7. Voucher je zasílán v elektronické podobě ve formátu PDF spolu s jedinečným QR kódem na zadanou e-mailovou adresu. Pakliže chcete zaslat tištěný voucher v dárkové obálce, zašlete požadavek na poukaz@spinningguide.cz. 
  8. Vouchery lze taktéž uplatnit na stáncích Home4Pets na festivalech a dalších akcích, kde zapsaný spolek Home 4 Pets, z.s., bude poskytovat své služby v rámci vlastní organizace či spolupráce s jinými subjekty. Opět platí, že lze uplatnit jeden voucher na jeden produkt nebo službu.
  9. Voucher nelze použít pro úhradu služeb a produktů objednaných prostřednictvím systémů třetích stran, jako je např. nákup granulí, šampónu u obchodních řetězců apod.
  10. Voucher můžete darovat Home 4 Pets, z.s., pro nákup potřeb pejskům bez domova.

CO SE STANE S POUKAZEM PO JEHO PLATNOSTI?

Občas to holt nevyjde a zapomenete voucher využít. Pokud voucher nebyl v době platnosti vyčerpán, připíšeme po uplynutí platnosti do 7 dnů celou částku neziskové organizaci Home4Pets jako dárkový poukaz na nákup potřeb pejskům bez domova podle bodu "č. 10. Podmínek k uplatnění voucheru". Tím považujte voucher za uplatněný ve formě podání pomocné ruky pejskům v útulku Home4Pets.

OSTATNÍ

Tento voucher je vydán pořadatelskou společností SPINNING GUIDE.CZ, z.s., jako věrnostní odměna a nelze nárok na plnění voucheru jakkoli (právně) vymáhat. Vystavující společnost není odpovědná za ztrátu, odcizení a zneužití voucheru. O reklamacích a námitkách rozhoduje s konečnou platností pořadatel, který si vyhrazuje zároveň právo jako pořadatel a organizátor související úkony spojené s akcí včetně jejího plnění kontrolovat a v případě sporu posoudit. Pořadatel si vyhrazuje právo věrnostní akci a související odměny bez náhrady odložit, přerušit anebo zrušit či změnit. Stejně tak si vyhrazuje právo změnit nebo doplnit pravidla po celou dobu jejího trvání, a to tak, že změnu oznámí jako dodatek k Podmínkám akce v sekci Věrnostní program.

SPINNING GUIDE.CZ, z.s.
realizační tým projektu Vlčího Halíře


 

  • Home4Pets® je registrovaná ochranná známka a obchodní označení "Best Friends´ Club", "Best Friends´Collection" a související logotypy jsou odvozené názvy provázaná k primární ochranné známce Best Friends Centrum®, vše ve vlastnictví zapsaného spolku Home 4 Pets®, z.s.