Oznámení

V letošním roce 2024 rozmísťujeme různé kamínky po Praze a okolí pouze pro radost, a proto je zde nezveřejňujeme.

Každý kamínek je unikátní a nese s sebou radost a pozitivní energii.
Sdílejte své nálezy na sociálních sítích s hashtagem #Kaminky #Kaminkomanie.

....................................

Nebojte útulek HOME 4 PETS nepřišel zkrátka. V září 2023 jsme útulku pomohli uhradit nájem na 10 měsíců včetně záloh na energie, tedy až do července 2024 a tak putovní kamínky poslouží jen pro radost nálezcům.

....................................

Nezahálíme, letošní rok jsme se pustili do nového charitativního projektu.

V lednu 2024 jsme spustili první ročník charitativní iniciativy s názvem "Voříškománie" – hledání 12 zlatých oříšků pro útulek Voříškov.

Voříškománii zahájil náš patron @StanSeSrdcarem, který v lednu předal do útulku @Voriskov Novoroční stromeček s 24 zlatými oříšky z nichž každý srýval tisícikorunu.

To však není vše. Od září do prosince můžete najít dalších 12 oříšků a aktivovat je. Za každý aktivovaný zlatý oříšek pošleme do útulku 1 000 Kč. Pokud se do konce prosince podaří najít a aktivovat všech 12 oříšků, částku zdvojnásobíme.

Pomůžete útulku získat dalších 24 000 Kč?

Sledujte na našem webu sekci Voříškománie 2024,

kde brzy zveřejníme seznam 12 míst, kde oříšky ukryjeme.

Charitativní projekt Voříškománie spouštíme zatím jen v Praze a okolí, ale připravujeme vše tak, abychom brzy rozšířili iniciativu napříč celou

Českou republikou.

....................................

POZOR - Kaminkománie 2025 se připravuje. Každým nalezeným kamínkem přispějete útulku Voříškov naplnit misky pejskům bez domova.

Příprava dvanáctidílné sady kamínků s tématikou (v)oříšků započala v dílně

Evy Šimoníkové @kaminky_eva.vsetin,

učitelky na mateřské a maminky dvou holčiček.

Těšíme se na putovní kamínky a chlupáči z útulku Voříškov se pro změnu těší na Vaší účast hledat a aktivovat, protože VY HLEDÁTE – MY PLATÍME .

 
Máte dotazy? Pošlete nám e-mail na: 
kaminkomanie@vlcihalir.cz

Nezapomeňte, že útulky by bez příspěvků dárců nemohly fungovat, proto pokud i Vám není osud zvířat lhostejný, můžete se zapojit finančním darem na číslo účtu:

316580005 / 0300.

Do textu neopomeňte uvést „pro útulek“ a Vaši e-mailovou adresu. Na e-mail od nás obdržíte potvrzení o daru a informaci, který útulek či pejsek nebo kočička byla Vaším příspěvkem obdarována.

Nezapomeňte, že útulek můžete také podpořit materiální pomocí, či občasným venčením psů.