Věrnostní program - odměny

JAKÁ BUDE VAŠE ODMĚNA?

Voucher BFC
(dárkový kupón)

v hodnotě 100,- Kč

Home4Pets, Best Friends´Club a internetový e-shop www.BestFriends.cz

Voucher lze uplatnit na:

  • Služby ve Fit & Wellness pro psy Best Friends´Club
  • Ručně vyráběné šperky Best Friends´ Collection
  • Zakoupení produktu na stáncích neziskové organizace Home4Pets
  • Tento POUKAZ můžete věnovat útulku Home4Pets na nákup potřeb pejskům bez domova.

www.bestfriends.cz    www.home4pets.cz

více v sekci Voucher BFC

Poukaz v hodnotě 
100,- Kč

Set Kabbalah náramků (dámský, pánský a dětský)

Odměňujeme naše fanoušky na Instagramu @VlciHalir! Předpokládáme, že naši fanoušci mají rádi ladovské pojetí výletů a všestrannou podporu přírody a především zvířat. Také nám není osud zvířátek lhostejný a tak jsme se rozhodli spojit příjemné s užitečným a věrnost našich vylosovaných  fanoušků odměnit zakoupením výrobku, který pomáhá naplnit misky zvířátkům v útulcích.

Vylosovaní výherci od nás získají set Kabbalah náramků s minerálem onyx (dámský, pánský a dětský).
Limitovanou edici náramků připravil Nadační fond Staň se srdcařem®.

Pokud byste si chtěli nějaký náramek přikoupit a pomoci pejskům v nouzi, jejich výrobky najdete na e-shopu: http://eshop.stansesrdcarem.cz/.

Chtěli také získat šanci, že takový set náramků obdržíte? Stačí nás sledovat na našem Instagramu: https://www.instagram.com/vlcihalir/. 

Set Kabbalah náramků (dámský, pánský a dětský)

DŮLEŽITÉ PODMÍNKY - ČTĚTE:

Tyto věrnostní odměny jsou organizovány pořadatelskou společností SPINNING GUIDE.CZ, z.s., a nelze jejich nárok na plnění jakkoli (právně) vymáhat. O reklamacích a námitkách rozhoduje s konečnou platností pořadatel, který si vyhrazuje zároveň právo jako pořadatel a organizátor související úkony spojené s akcí včetně jejího plnění kontrolovat a v případě sporu posoudit. Organizátor si vyhrazuje právo věrnostní akci a související odměny bez náhrady odložit, přerušit anebo zrušit či změnit. Stejně tak si vyhrazuje právo změnit nebo doplnit pravidla po celou dobu jejího trvání, a to tak, že změnu oznámí jako dodatek k Podmínkám akce v sekci Věrnostní program. Místo odměny nelze požadovat vyplacení částky v její či předpokládané hodnotě a to ani v případě, že došlo k vyčerpání zásob odměn.

SPINNING GUIDE.CZ, z.s.
realizační tým projektu Vlčího Halíře