PŘIPRAVUJEME

Kamínkový kalendář 2025

Originální malované kamínky s motivem "(v)oříšků" pro útulek Voříškov, z.s., se připravují v dílně Evy Šimoníkové @kaminky_eva.vsetin

Každý útulek se snaží najít nové a inovativní způsoby, jak financovat náklady na zachráněné miláčky. Organizují různé finanční sbírky, sbírky granulí, potřeb a léků, provozují bazárky, žádají dobrovolníky o pomoc - to vše již patří mezi tradiční akce snad každého útulku. My jsme se rozhodli útulky podpořit něčím novým a speciálním. Již čtvrtým rokem rozmisťujeme malované kamínky s různým motivem ve prospěch útulků a záchranných center.

Projekt KAMÍNKOMÁNIE nese moto: VY HLEDÁTE - MY PLATÍME

.........................................

V roce 2025 podpoříme útulek Voříškov a tentokrát

sadu kamínků s tématikou (v)oříšků připraví ve své dílně učitelka na mateřské a maminka dvou holčiček

Eva Šimoníková

@kaminky_eva.vsetin

Připojte se a pomozte šířit radost a podporu

pro zachráněné miláčky v útulku Voříškov!

Kamínky s tématikou „voříšků“, které paní Eva připravuje, budou nejen krásným uměleckým dílem, ale také symbolem dobrého srdce.

Pokud najdete některý z kamínků, máte na výběr: můžete si ho ponechat a přidat do své sbírky, NEBO ho umístit na jiném vhodném místě, aby mohl přinést radost dalším lidem.

Našli jste kamínek? – UDĚLEJTE RADOST PEJSKŮM

ZVEŘEJNĚNÍM NAPOMŮŽETE DOBRÉ VĚCI

Důležité je kamínek vyfotit a podělit se o nalezený kamínek na Instagramu nebo nám foto zaslat na e-mail kaminkomanie@vlcihalir.cz. Každým nalezeným kamínkem z této sady, o kterém nám dáte vědět, přispějeme jednou tisícikorunou útulku Voříškov naplnit misky pejskům bez domova.

VY  HLEDÁTE  -  MY  PLATÍME

 

NEOPOMEŇTE SVŮJ NÁLEZ OZNAČIT: 

@VlciHalir    @kaminkomanie   @kaminky_eva.vsetin

ABYCHOM SE O VÁS DOVĚDĚLI

Nezapomeňte, že útulky by bez příspěvků dárců nemohly fungovat, proto pokud i Vám není osud zvířat lhostejný, můžete se zapojit finančním darem na číslo účtu:

316580005 / 0300.

Do textu neopomeňte uvést „pro útulek“ a Vaši e-mailovou adresu. Na e-mail od nás obdržíte potvrzení o daru a informaci, který útulek či pejsek nebo kočička byla Vaším příspěvkem obdarována.

Nezapomeňte, že útulek můžete také podpořit materiální pomocí, či občasným venčením psů.